Uurrooster 2018-2019


Voor meer informatie over de lessen kan je terecht bij Melissa Put 0472.52.54.07 (na 18:00) of via mail: melissaput@hotmail.com
Ook tijdens het schooljaar kan je nog aansluiten bij een groep, gelieve Melissa steeds te contacteren alvorens naar de les te gaan.

Recreatieve groepen: 1 training per week
Duiveltjes (kleuters vanaf 3 jaar) VOLZET Zaterdag 9u45 tot 10u45 - Veldenstraat
Bengeltjes (kleuters vanaf 3 jaar) VOLZET Zaterdag 11u00 tot 12u00 - Veldenstraat
Mini-kids (meisjes 1ste tot 3de leerjaar) VOLZET Woensdag 18u00 tot 19u30 - Veldenstraat
Kids (meisjes 4de tot 6de leerjaar) VOLZET Maandag 18u30 tot 20u00 - Iham
Mini-rakkers (jongens 1ste tot 3de leerjaar) Zaterdag 17u tot 18u30 - Gymnopolis
Rakkers 1 (jongens 4de tot 6de leerjaar) Zaterdag 18u30 tot 20u00 - Gymnopolis
Rakkers 2 (jongens middelbaar) Zaterdag 18u30 tot 20u00 - Gymnopolis
Tieners (meisjes middelbaar) Woensdag 19u30 tot 21u00 - Iham
Cardio- en conditietraining (vanaf 40 jaar, gemengd) Maandag 20u00 tot 21u30 - Veldenstraat
Volleybal (volwassen gemengd) Dinsdag 20u30 tot 22u00 - Veldenstraat
Bij de volgende groepen is basiskennis gymnastiek vereist.
Tumbling 1 (meisjes en jongens vanaf 8 jaar (beginners)) Dinsdag 18u00 tot 19u30 - Lemmensstraat
Tumbling 2 (meisjes en jongens vanaf 8 jaar (gevorderden)) Dinsdag 19u30 tot 21u00 - Lemmensstraat
Beloftes (meisjes vanaf 9 jaar) Donderdag 18u15 tot 19u45 - Veldenstraat (om de 2 weken), Zaterdag 18u00 tot 20u00 - Gymnopolis (om de 2 weken)

Trainers


Trainers
Trainer Telefoonnummer E-mail
Anneleen Mortier
Anouk Van Delm
Astrid Janssens
Hans Poppe
Ine Huybrechts
Iris Calluy
Lies Van Neck
Melissa Put
Nathalie Jansen
Saskia Jansen
Suzy Van Hooff
Vera Verrycken
Victor Vanspauwen
Yves Verreycken
0485.27.89.21
0470.52.55.12
0473.42.68.15
0477.67.82.25
0478.70.24.31
0487.32.91.84
0479.70.24.14
0472.52.54.07
0475.29.27.25
0472.59.08.25
0495.71.23.68
0478.23.15.60
0476.66.97.26
0477.13.87.83
anneleen_mortier@hotmail.com
anouk.van.delm@hotmail.com
astrid-janssens@hotmail.com
hanspoppe@hotmail.com
huybrechts_ine@hotmail.com
kikietje30@hotmail.com
liesvanneck@gmail.com
melissaput@hotmail.com
j-nathalie@hotmail.com
saskiajansen_1@hotmail.com
suzy_v_hooff@hotmail.com
vera.verrycken@hotmail.com
vanspauwen.victor@gmail.com
yves.verreycken@gmail.com
Hulptrainers
Trainer E-mail
Liesbeth Guffens
liesbeth.guffens@hotmail.com
Aspirant Trainers
Trainer
Aurélie Vrijders
Ian Boderé
Iboyka van Lier
Kim De Raeymaeker
Maysame Belmahi
Reinier Van Noort


Lidgeld


In de tabel hiernaast vind je terug hoeveel een jaar turnplezier kost. Het turnjaar loopt van september tot en met juni. Tijdens de schoolvakanties wordt er geen les gegeven. Kom gerust eens een kijkje nemen in onze zaal en geniet van een gratis proefles. Een deel van het lidgeld kan je terugtrekken via het ziekenfonds. De Mechelse leden kunnen hun talententicket gebruiken. Breng je talententicket mee bij de inschrijving.

Elk turnlid bij onze club is ook aangesloten bij de gymnastiekfederatie gym-fed. Je ontvangt een gym-fed lidkaart die korting biedt op tal van activiteiten, workshops, gymkampen… en driemaandelijks ontvangt u het tijdschrift ‘zot van gym’ in de bus.

BASIS LIDGELD
BE70 0015 7160 6225
Kleuters € 65
Schoolgaand € 70
Cardiotraining / Volleybal € 75
EXTRA
1ste extra schoolgaand + € 45
2de extra schoolgaand + € 35
€ 20 korting voor 3de lid van éénzelfde gezin


Kledij


Wanneer je je bij onze club aansluit, vragen wij om de turnoutfit van onze club te kopen. Het turnpak (zonder mouwen) is verplicht voor mini-kids, kids, tieners, tumbling en beloftes. Voor duiveltjes, bengeltjes, rakkers 1, rakkers 2 en jong-volwassenen is de club-t-shirt verplicht. Om de turnoutfit volledig te maken bieden wij (vrijblijvend) een clubtrui en/of t-shirt aan. Voor meer info over de clubkledij kan je terecht bij de turnleiding.

CLUBKLEDIJ
Maillot meisjes Nog niet gekend
T-shirt € 15
Trui kind € 25
Trui volwassenen € 30

e